Фунгіцид, Максим, 100мл, Syngenta (Сингента).


170.00 грн.
  • Артикул: 100 607
  • Є в наявності
Доставка
  • "Нова Пошта"
  • Самовивіз
Кількість
Консультації агронома
Професійні консультації від досвідчених фахівців
Оригінальна продукція
Тільки оригінальна продукція від найкращих виробників
Гарантія повернення
Зручний механізм повернення або обміну придбаного Вами товару


Опис

Максим - фунгіцид контактної дії. Його розроблено для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, що спричиняються грибами аскоміцетів, базидіоміцетів і недосконалих класів грибів, які передаються з насінням і через ґрунт, не справляючи при цьому негативного впливу на корисні мікроорганізми.
Його активний інгредієнт флудіоксоніл належить до нового хімічного класу фенілпіролів. У зв'язку з цим у флудіоксонілу особливий механізм дії на хвороботворні мікроорганізми, принципово відмінний від речовин з інших хімічних груп.
Діюча речовина: флудіоксоніл, 25 г/л
Переваги:Максимальна ефективністьУнікальна діюча речовина, аналог природних антимікотичних речовинМаксимальна ефективність за низьких норм внесенняДовготривалий та м'який захисний ефектМягкодіючий ефект Володіє імуномодулюючою дією. На злаках - один із найефективніших препаратів проти снігової плісняви та інших захворювань, що спричиняються грибами роду Fusarium spp., кореневою гниллю, видами фітофторозу (зовнішні види). На картоплі - один із найкращих препаратів проти всіх видів парші та гнилі під час зберігання, а також проти ризоктоніозу та фітофторозу (зменшує ураження під час вегетації, викликає опір листків) під час вегетації. Максимальна універсальність. Один препарат для обробки бульб картоплі, насіння злаків, гороху, соняшнику, круп, цукрових буряків, посадкового матеріалу квіткових культур. Зручний рідкий склад із додаванням сигнального барвника дає змогу контролювати якість лікування. Максимальна зручністьДозволено раннє одяганняПродовжує строки посіву озимих культур за рахунок рівномірної рівномірної швидкої схожості. Можливість застосування в комплексі з будь-якими іншими препаратами в системі комплексного захисту рослин. Картопля: 7,5 мл препарату розвести в 50-100 мл води і рівномірно обприскати 10 кг картоплі (попередньо рівномірно розподілити по пластиковому листу). Кратність лікування - 1 раз. Для посіву однакові норми приготування і витрати робочої рідини.
Луковини і бульбоцибулини тюльпанів, гладіолусів, бегоній, лілій та ін. Від гнилі (фузаріоз, сіра гниль та ін.) Замочіть на 30 хв перед посадкою в розчин. Цибулини і бульбоцибулини перед зберіганням промити водою одразу після викопування, опустити в розчин на 30 хв, потім просушити. Препарат можна використовувати для обприскування коріння і кореневищ квіткових культур під час ділення кущів і перед посадкою. Перед зберіганням насіннєвої картоплі проти фузаріозу, фомозу, вологої гнилі тощо. Розчин обприскати з розрахунку 4 мл препарату в 50-100 мл води на 10 кг бульб.

.

Характеристики

Назначение от болезней (фунгициды)
Протравители Ні

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.


Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.